Vitamiin D3 4000 + K2 – 100 tabletti – OstroVit

Toidulisand

12,00 

Availability: Laos

Kategooriad: , Sildid: , ,

Vitamiin D3 4000 + K2 – 100 tabletti – OstroVit

OstroVit Vitamin D3 4000 IU + K2 on kõrgekvaliteediline toidulisand, mis sisaldab D3-vitamiini ja K2-vitamiini parima imendumisvormi MK-7 kujul. See on kergesti neelatavate tablettide kujul olev preparaat, loodud inimestele, kes soovivad täiendada oma igapäevast toitumist väärtuslike mikrotoitainetega.

  • D3- ja K2-vitamiiniallikas – Üks ettevalmistuse portsjon sisaldab 2000 RÜ kolekaltsiferooli ja 50 µg menakinoon-7-MK-7.
  • 1 portsjon = ½ tabletti.
  • Efektiivsus – Tootepakend sisaldab 200 portsjonit toidulisandit.
  • Mugav vorm – Kergesti neelatavate tablettidena saadaval olev preparaat tagab toidulisandi hõlpsa manustamise.

OstroVit Vitamin D3 4000 IU + K2 – väärtuslik täiendus igapäevasesse toidusedelisse

D3-vitamiin, tuntud ka kui kolekaltsiferool, on steroid, rasvlahustuv vitamiin, mis kuulub rasvlahustuvate vitamiinide rühma. Seega on koostisaine omastamine tihedalt seotud rasvade esinemisega igapäevases toidus. D3-vitamiin on aine, mis tarnitakse kehasse toiduga (leidub näiteks rasvastes merekalades) ja naha sünteesi kaudu. Siiski ladestub see peamiselt rasvkoes ja maksas.

K2-vitamiin, mida tuntakse ka kui menakinooni, on rasvlahustuv vitamiin. K2-vitamiin ladestub inimorganismis peamiselt maksas. Seda võivad toota seedetraktis olevad bakterid, tarnida kehasse toiduga (leidub nii taimsetes kui ka loomsetes toodetes) ning ka toidulisandite kujul. OstroViti preparaadis kasutatav K2-vitamiin MK-7 on ühendi parim inimorganismi poolt omastatav vorm, mis avaldab toidulisandi kvaliteedile positiivset mõju. Toode sisaldab ka D3-vitamiini, mis toimib sünergias K2-vitamiiniga ja avaldab positiivset mõju täienduse efektiivsusele.

OstroVit Vitamin D3 4000 IU + K2 koostisosade omadused

Preparaadis sisalduv D-vitamiin aitab säilitada tervislikke luid ja hambaid, toetab lihaste õiget talitlust ja lisaks sellele toetab immuunsüsteemi korrektset toimimist. Ühend aitab ka kaltsiumi ja fosfori õigel imendumisel ja kasutamisel ning säilitab veres kaltsiumi õige taseme. Aine osaleb ka rakkude jagunemise protsessis.

Toidulisandis on samuti leiduv K-vitamiin, mis aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja aitab säilitada tervislikke luid.


  • 1 TABLETIL ON 4000 RÜ D-VITAMIINI
  • 1/2 TABLETIL ON 2000 RÜ D-VITAMIINI
  • SOOVITATUD PÄEVANE PORTSJON ON 1/2 TABLETTI

TÄHELEPANU! Toote tarbimist ei soovitata inimestele, kes võtavad K-vitamiini antagonistidega antikoagulante (näiteks varfariini ja atsenokumarooli).

Laborikinnitatud kvaliteet Oma klientide tervise huvides testitakse meie toodete kvaliteeti regulaarselt sõltumatus akrediteeritud laboris, tagamaks ja säilitamaks kõrgeimat kvaliteeti.

Koostis

Täiteaine: mikrokristalliline tselluloos; tärklis, kolekaltsiferool (vitamiin D), menakinoon-7 MK-7 (vitamiin K) Bacillus subtilis natto’ist, paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumsoolad, ränidioksiid.

Toode võib sisaldada piima (sh laktoosi), soja, pähkleid, muid pähkleid, seesamiseemneid, gluteeni sisaldavaid teravilju, mune, koorikloomi ja kala.

Toitumisalane teave

Toote netokaal: 29 g
Portsjonit pakendis: 200
Portsjoni suurus: 1/2 tabletti

Aktiivsed koostisosad Portsionis % NRV*
Vitamiin K  50 µg 67
Vitamiin D  50 µg / 2000 IU 1000

 

*protsent täiskasvanu päevasest soovituslikust kogusest

Kasutamine

Tarbige päevas 1 portsjon (½ tabletti).

Enne kasutamist on soovitatav teha 25- (OH) D vereanalüüs ja konsulteerida oma arsti või apteekriga.

Ärge ületage tarbimiseks soovitatud päevadoosi. Toidulisand ei saa olla mitmekesise toitumise asendajaks. Soovitatav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis. Ärge tarbige, kui olete toote mis tahes koostisosa suhtes allergiline. Tooteid ei tohiks tarbida lapsed, rasedad naised ja imetavad emad. Hoidke väikeste laste eest kättesaamatus kohas.

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart