Vitamin D3, 4000IU – 120 softgels – Osavi

Toidulisand

10,90 

Laost otsas, tellimisel - Tarneajale võib lisanduda kuni 7 tööpäeva!

Kategooriad: ,

Pehme kapsli kujul olev toidulisand D3-vitamiiniga (kolekaltsiferool), mis on lahustatud kookospähkli MCT-õlis. Quali®-D on stabiilne ja biosaadav D3-vitamiini vorm, mis saadakse looduslikult lanoliinist. D3-vitamiin aitab meie kehal mitmel viisil korralikult toimida. See toetab meie immuunsüsteemi, lihaste ja hammaste nõuetekohast toimimist. See aitab säilitada kaltsiumi taset, absorbeerida ja kasutada kaltsiumi ja fosforit ning jagada rakke. Kõik need asjad on meie tervise ja heaolu lahutamatud osad, seega peame tagama, et saame piisavalt D3-vitamiini. Mõnikord on ainult dieedist raske saada õiget vitamiinide taset. D-vitamiin on selle hea näide, sest see on meie üldise tervise jaoks nii oluline. Meie nahk toodab D-vitamiini ka päikesevalguse käes, kuid kui sul pole võimalust palju õues viibida, võid tunda sellest puudust. Piisav toidulisand võib aidata teil toime tulla vitamiinipuudusega. Meie D3-vitamiini toidulisand annab teile võimaluse täiendada oma igapäevast kogust ühe kapsliga päevas, mis sisaldab 2000 RÜ D3-vitamiini.

  • D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele;
  • D-vitamiin aitab säilitada terveid luid ja hambaid;
  • D-vitamiin aitab kaasa lihaste nõuetekohasele toimimisele;
  • D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori õigele imendumisele/kasutamisele;
  • D-vitamiin aitab säilitada õiget kaltsiumi taset veres;
  • D-vitamiin osaleb rakkude jagunemise protsessis.

Koostis

Portsjonid konteineri kohta: 120

Portsjoni suurus: 1 pehme geel

Kogus portsjoni kohta % Päevane väärtus
D-vitamiin (kolekaltsiferoolina) 100 mcg

 

koostisained: Rasv: sealhulgas küllastunud ja küllastumata rasvhapped; süsivesikud: sealhulgas suhkrud, polüoolid ja tärklis; kiudained, valk, sool, MCT õli (keskmise ahelaga triglütseriidid), kest (veise želatiin), niiskusesäilitaja: glütserool, vesi, D3-vitamiin (kolekaltsiferool).

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart