Magnesium + D3K2 + B6 – 90 tablets

Toidulisand

9,90 

Laost otsas, tellimisel - Tarneajale võib lisanduda kuni 7 tööpäeva!

  • See on magneesiumi ja vitamiinide kombinatsioon: B6, D3 ja K2
  • SISALDAB 2000 IU VÕI 50 ug D-VITAMIINI
  • D-VITAMIIN AITAB IMMUNESÜSTEEMI ÕIGES TOIMIMISES
  • PAKEND SISALDAB 45 SERVEERINGUT

Essence Nutrition Magneesium + D3K2 + B6 on toidulisand tablettide kujul, mis sisaldab magneesiumi ja B6-vitamiini, D3-vitamiini ja K2-vitamiini.

Essence Nutrition Magneesium + D3K2 + B6  on inimkehale oluliste koostisosade kombinatsioon. Magneesium on üks peamisi rakusiseseid katioone, mis aktiveerib üle 300 ensüümi. Vitamiin B6 on bioloogiliselt oluline ka toimides koensüümina, mis kiirendab erinevaid transformatsioone (nt katalüüsib erinevate aminohapete aminotransferaase või mõjutab trüptofaani transformatsiooni). D-vitamiin ja K-vitamiin kuuluvad rasvlahustuvate vitamiinide rühma. D-vitamiin vastutab kaltsiumfosfaadi ainevahetuse ja luukoe ainevahetuse eest. K-vitamiini sisaldus on seotud kaltsiumi tasakaaluga kehas.D3-vitamiini (kolekaltsiferool) vorm koos K-vitamiiniga on vajalik osteokaltsiini sünteesiks osteoblastides.

Essence Nutrition Magnesium + D3K2 + B6 üksikute koostisosade toime:

Magneesium

Magneesium aitab kaasa väsimuse vähendamisele ja energia metabolismi korrektsele säilitamisele. Samuti aitab see säilitada elektrolüütide tasakaalu ja õigeid psühholoogilisi funktsioone. Oluline on see, et see mineraal aitab kaasa närvisüsteemi ja lihaste nõuetekohasele toimimisele ning valkude õigele sünteesile. Magneesium mängib rolli rakkude jagunemise protsessis ning aitab säilitada luude ja hammaste tervist.

Vitamiin B6

Vitamiin B6 aitab kaasa nii närvisüsteemi ja immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele kui ka tsüsteiini õigele sünteesile ja punaste vereliblede tootmisele. See aitab säilitada nii õige ainevahetuse kui ka valkude ja glükogeeni ainevahetust. See vitamiin aitab säilitada korralikku homotsüsteiini ainevahetust ja õigeid psühholoogilisi funktsioone. Vitamiin B6 aitab kaasa väsimuse ja väsimuse vähendamisele ning hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele.

D-vitamiin

D-vitamiin aitab kaltsiumi ja fosforit õigesti imenduda / kasutada ning lihaste ja immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist. Osaleb rakkude jagunemise protsessis. D-vitamiin aitab säilitada vere normaalset kaltsiumisisaldust ning säilitada luude ja hammaste tervist.

K-vitamiin

K-vitamiin aitab kaasa korralikule vere hüübimisele ja aitab säilitada luude tervist.

Essence Nutrition Magneesium + D3K2 + B6 on suurepärane toode, mis võib täiendada teie igapäevast dieeti, kui otsite tuge magneesiumi ja vitamiinide kujul: B6, D3 ja K2!

Kasutamine: 2 tabletti päevas. Mitte ületada päevast soovituslikku annust. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist.

Koostis

Essence Magneesium + D3K2 + B6 – 90 tabletti
Serveeringu suurus: 2 tabletti
Serveeringuid kokku: 45
Pakend: 90 tabletti
Neto kaal: 121,50 g
Toiteväärtus / toitumisalane teave: 2 tabletti
% RWS *
Magneesium 200 mg 53%
Vitamiin B6 2 mg 143%
K-vitamiin 75 ug 100%
D-vitamiin 50 ug 1000%
Koostis: magneesium (magneesiumtsitraat), täiteained (mikrokristalne tselluloos, tärklis), D3-vitamiin (kolekaltsiferool), paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad), vitamiin K2 (MK-7) (menakinoon-7), vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid).

Võib sisaldada tahtmatult piima derivaate, sojaube, gluteeni sisaldavaid teri (nisu), mune, sellerit ja sinepit .

 

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart