Zinc Picolinate, 50mg – 120 vegan caps

Toidulisand

12,90 

Laost otsas, tellimisel - Tarneajale võib lisanduda kuni 7 tööpäeva!

Kategooriad: ,

Tsingil on meie kehas väga olulised funktsioonid. See on tingitud asjaolust, et see on mitmesaja erineva ensüümi kofaktor. See tähendab, et see element võimaldab ensüümidel läbi viia biokeemilisi reaktsioone, tänu millele toimuvad paljud füsioloogilised funktsioonid õigesti. Seega, kui me ei tarni tsinki piisavas koguses, ei toimi paljud protsessid korralikult või aeglustuvad. See on üks neist toitainetest, mis on eriti aktiivne enamikus meie kehapiirkondades. See aitab kaasa kognitiivsele funktsioonile, viljakusele ja paljunemisele ning toetab terveid luid, küüsi, juukseid ja nahka. See täidab ka muid funktsioone, nagu DNA süntees, ning osaleb süsivesikute ja rasvade ainevahetuses. Tsingi tarbimist saab saavutada mitmesuguste toiduainete, sealhulgas liha, munade, läätsede ja sojatoodete kaudu. Kui teil on tsingivaene dieet, on siiski vaja tsingi kogust kehas täiendada. Tsingi on erinevat tüüpi, mistõttu on oluline pöörata tähelepanu toidulisandites leiduvatele vormidele. Meie toidulisandis sisalduv tsinkpikolinaat on tsingi orgaaniline sool, mis imendub paremini kui teised liigid. Meie toidulisand on loodud sobima veganitele ja seda on lihtne võtta. Vaid üks kapsel päevas katab 100% teie päevasest vajadusest.

  • Tsink toetab immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist;
  • Tsink aitab säilitada normaalseid kognitiivseid funktsioone;
  • Tsink aitab säilitada normaalset makrotoitainete ainevahetust;
  • Tsink aitab säilitada terveid luid, nahka, juukseid ja küüsi;
  • Tsink aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostis

Portsjonid konteineri kohta: 120

Portsjoni suurus: 1 kapsel

Kogus portsjoni kohta % Päevane väärtus
Tsink (pikolinaadina) 50 mg
sealhulgas tsink 10 mg

 

koostisained: Rasv, millest: küllastunud rasvhapped; süsivesikud, millest: suhkrud; kiudained, valk, sool, Tsinkpikolinaat: millest tsink; Inuliin, kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), L-leutsiin.

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart