Warrior Mass Lean Gainer 5KG

Toidulisand

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: - Kategooriad: , , ,

Warrior Mass Lean Gainer 5KG on loodud toetama suurepäraseid kasvusid lihastes, tugevuses ja massis.

Kui oled MMA võitleja, poksija, ragbimängija või treenid intensiivselt tõeliste tulemuste saavutamiseks, on Warrior MASS sulle! Teame, kui raskelt sa treenid, teame vere, higi ja valu, mida oled kogenud, et jõuda sinna, kus oled. Warrior MASS on sündinud lahingust. Lahingust luua juhtiv lean-massi võimendaja, kasutades selleks kõige arenenumaid koostisosi, mida selles kategoorias kunagi nähtud on.

Oleme lisanud valgusegusse nii vadakuvalgu kontsentraati, et pakkuda kiiret valguannust, kui ka mikroobset kaseiini, mis seedib aeglaselt üle 8 tunni, andes sulle täiusliku valguprofiili. Superkiire toime ja superaeglane, muutes Warrior MASSi erakordseks, olgu see siis kasutatud pärast treeningut kasu maksimeerimiseks või söögikordade vahel, toetamaks igapäevaseid toitumisvajadusi. Süsivesikud on olulised, et soodustada kasvu lihasmassis ja toetada sinu energiavajadusi treeningu ajal. Läheneme süsivesikutele samasuguselt nagu meie valkudele – aeglaselt vabastatud, muutes MASS-i täiuslikuks pärast treeningut, söögikordade vahel või lisandina sinu dieedile igal ajal, kui soovid lisakaloreid. Alates aeglaselt imenduvatest looduslikest kaerahelvestest kuni kiiresti vabastatavate süsivesikutega nagu Waxymaize.

Warrior MASS ühendab 3-etapilise puhta valgu protokolli 3-etapilise puhta süsivesikute seguga, et anda sinu kehale täpselt vajalikud toitained kasvamiseks.

Koostis

Supplement Facts:
Servings Size: 2 Scoops (280g)
Servings Per Container: 18 (5.04kg)

Nutritionals Per 280g Serving:
Energy (kcal) – 1059
Energy (KJ) – 4433
Protein  – 61g
Carbohydrates – 180g
of which sugars – 47.5g
Fats – 9.3g
of which saturates – 2.6g
Fibre – 4g
Sodium – 0.4g

Nutritionals Per 100g:
Energy (kcal) – 378
Energy (KJ) – 1583
Protein (As Is) – 22g
Carbohydrates – 64.4g
of which sugars – 17g
Fats – 3.3g
of which saturates – 0.9g
Fibre – 1.4g
Sodium – 0.2g

Serving Suggestions:
Mix 280g (2 scoops) with 300ml of water (or milk for exatra calories), amount of water can be increased for a thinner shake, shake and consume immediately. We recommend taking 1 serving within 30 minutes of your workout on training days, and 1 serving between breakfast and lunch, on non-workout days.

Ingredients:
Lean Carb Blend (Fine Milled Scottish Oats, Waxy Maize Starch, Maltodextrin), Premium Protein Blend,(Whey Protein Concentrate [Milk], Micellar Casein, Milk Protein), Peptide Bonded Glutamine (Wheat), Flavouring, Sweetener (Sucralose).

Allergens:
Contains Dairy products and oats. Produced in an environment that also processes MilkEggSoyWheatPeanuts and Nuts.

Kaal 5 kg
Bränd

Maitse

, , ,

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart