Osavi Magnesium + Vitamin B6- 180 vegan caps

Toidulisand

24,90 

Availability: Laos

Kategooriad: , ,

Inimesed, kes juhivad aktiivset eluviisi, treenivad intensiivselt või puutuvad kokku stressiga, peaksid olema eriti ettevaatlikud, et tagada õige magneesiumi ja B6-vitamiini tase kehas. Need kaks toitainet mängivad olulist rolli lihaste tervise ja energiataseme säilitamisel. Lisaks võimaldab B6-vitamiin magneesiumil paremini imenduda, mis on veel üks põhjus, miks neid toidulisandina kombineerida. Nii magneesium kui ka vitamiin B6 on meie tervisele olulised, kuna neil on tervele kehale palju kasulikke omadusi. Nende mõju ei ole seotud ainult südame-veresoonkonna, lihaste või immuunfunktsioonidega. Samuti aitavad need kaasa närvisüsteemi nõuetekohasele toimimisele ning aitavad vähendada väsimus- ja väsimustunnet. Toidud nagu sealiha, linnuliha, soja ja banaanid on rikkad B6-ga. Magneesiumi leidub tavaliselt sellistes toiduainetes nagu avokaadod, tofu, tume šokolaad ja pähklid. Siiski võib mõnikord olla keeruline kõike, mida vajate, ainult dieedist kätte saada. Nõuetekohase toidulisandi saamiseks võib teil olla abiks toidulisand Magneesium + vitamiin B6. Iga kapsel sisaldab magneesiumtsitraadi ja B6 aktiivset vormi, ainult looduslikke täiteaineid, inuliini ja leutsiini ning sobib taimetoitlastele ja veganitele.

  • Magneesium ja vitamiin B6 aitavad kaasa normaalse energiavahetuse säilitamisele;
  • Magneesium ja vitamiin B6 aitavad säilitada närvisüsteemi nõuetekohast talitlust, säilitada õigeid psühholoogilisi funktsioone ning aitavad vähendada väsimus- ja tuimustunnet;
  • Magneesium aitab kaasa valkude korrektsele sünteesile, lihaste õigele talitlusele ja elektrolüütide tasakaalu säilitamisele;
  • Magneesium aitab säilitada terveid luid ja hambaid;
  • B6-vitamiin aitab korrektselt tsüsteiini sünteesil ning normaalset valkude ja glükogeeni ainevahetust säilitada;
  • B6-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele ja aitab reguleerida hormonaalset aktiivsust.

Koostis

Portsjonid konteineri kohta: 60

Portsjoni suurus: 3 köögiviljakapslit

Kogus portsjoni kohta
sealhulgas suhkrud 0 g
Magneesium (magneesiumtsitraadina) 281,25 mg
Vitamiin B6 4,5 mg

 

koostisained: sh suhkrud, magneesiumtsitraat, kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), inuliin, L-leutsiin, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6).

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart