Murdered Out Insidious

Toidulisand

36,90 

Tutvustame uut Insidious eeltreeningu toodet Murdered Outilt.

On aeg tappa oma treening uue, kõrge jõudlusega Insidious eeltreeningu abil.

Insidious on loodud ületamaks fitness-hullude, jõusaali-külastajate ja spordiproffide vajadusi kõikjal.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Tapke oma treening maha Murdered Out Insidious tootega! On aeg tappa konkurents meie uue, kõrgjõudlusega pre-workout tootega Insidious. Disainitud ületama fitnessihullude, jõusaalikülastajate ja spordiproffide vajadusi kõikjal. Insidious on täis võimsaid koostisosi, mis kombineerituna annavad teile jõudu oma füüsilise sooritusvõime superlaadimiseks korduvalt.

Aitades teil jääda tugevamaks, reageerida kiiremini, kesta kauem, pumbata tugevamalt ja taastuda paremini. Me teame, et te olete pühendunud oma treeningute igast sekundist maksimaalse saamisele. Aga selleks vajate te kütust, et sütitada oma energiatasemeid, läbida valu ja saada üle pea olevatest deemonitest. Selleks oleme me Insidious disaininud. Sütitage oma füüsiline potentsiaal, et tapata oma treeningud iga kord ja ületada oma isiklik parim. Ilma et tunneksite end hiljem põrgus käinuna.

Seega, kui olete tõsiselt pühendunud eduka saavutamisele vargsi ja soovite vältida kõiki verd, higi ja pisaraid, mis kaasnevad ebaefektiivsete jõusaalitreeningutega, on Insidious teie jaoks täiendus. Kurat peitub detailides, eks? Insidious on saadaval kolmes kurjas maitses: Sour Scummy Bear, Killer Lollipop ja Zomberry. Üks portsjon, mis on segatud 250 ml külma veega ja võetud umbes 20–30 minutit enne treeningut, on piisav, et toita äärmuslikke sooritusi. Ületage seda annust 24-tunnise perioodi jooksul ja mängite kuradiga. Kui hindate oma und, vältige Insidious’i võtmist neli tundi enne magamaminekut.

Koostis

Amount Per Serving  Per 18.5g
L-Citrulline Malate 2:1 6000mg
L-Arginine 3000mg
Beta Alanine 2500mg
Betaine Anhydrous 1500mg
Acetyl L-Tyrosine 1000mg
Taurine 1000mg
Beta Vulgaris (Beetroot Extract) 500mg
Caffeine Anhydrous 350mg
Choline Dihydrogen Citrate 300mg
L-Theanine 180mg
BioPerine (Black Pepper Extracr) 10mg
Bränd

Maitse

, , , ,

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart