ICONFIT Sleep Capsules – 90 Kapslit

Toidulisand

13,90 

Availability: Laos

Kategooria:

CONFIT Sleep Capsules (90 Kapslit)

ICONFIT Sleep Capsules unekapslid on loodud une kvaliteedi parandamiseks ja uinumise aja lühendamiseks. Põhineb looduslikel Sidrunmelissi- ja Palderjaniekstraktidel, Melatoniinil, L-teaniinil, Magneesiumil ja B6-vitamiinil. Koostoimel aitavad need koostisosad parandada une kvaliteeti, et saaksid päeva jooksul olla produktiivsem. Toodetud ainult kõrgeima kvaliteediga taimseid kapsleid kasutades.

  • Sisaldab tuntud und soodustavaid taimeekstrakte nagu sidrunmeliss ja palderjan.
  • Soodustab lõdvestunud seisundit enne magamaminekut.
  • Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega. Kasulik toime avaldub, kui 1 mg melatoniini tarbida vahetult enne magamaminekut.
  • Magneesium ja vitamiin B6 aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele.
  • L-teaniini seostatakse keha üldise lõõgastunud olekuga ja rahustava toimega ajutegevusele.
  • Purgis 45 päeva kogus. Tarbi 2 kapslit enne magamaminekut.

ICONFIT SLEEP CAPSULES on valmistatud kasutades väga tõhusaid looduslikke taimseid ekstrakte nagu palderjan ja sidrunmeliss. Lisatud on ka aminohape L-teaniin, melatoniin, magneesium ja vitamiin B6. Meie igapäevaelu on sageli väga stressirohke, mistõttu on väga oluline, et saaksime hästi välja puhata. Siiski on üha enamatel inimestel raskusi õhtul magama jäämisega ja isegi kui õnnestub magama jääda, ei ole sügava une etapp piisavalt pikk ja tihtipeale ärgatakse üles ilma välja puhanud tundeta. Ilma piisava korraliku uneta ei toimi aju ja keha süsteemid normaalselt ning samuti võib see oluliselt vähendada elukvaliteeti. Seetõttu on tõesti oluline pöörata unele erilist tähelepanu.

Looduslikud taime ekstraktid nagu palderjan ja sidrunmeliss on rahvameditsiinis tuntud kui rahustavad taimed stressi ja unehäirete puhul. Palderjan (Valeriana officinalis) mängib rolli enne esimest unefaasi ja selle ajal. Sel ajal vajab keha rahulikku ja lõdvestunud tunnet, et liikuda teise unefaasi. Sidrunmeliss (Melissa officinalis) on taim, mida on traditsiooniliselt kasutatud mitmesugustel kognitiivsetel eesmärkidel, millest enamik keskendub kognitiivsuse parandamisele ning stressi ja ärevuse vähendamisele.

Magneesium on üldtuntud lihaste lõdvestaja ja sügavama une esilekutsuja. Magneesium aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, närvisüsteemi toimimisele, energia ainevahetusele ja elektrolüütide tasakaalule.

Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, psühholoogilistele funktsioonidele ja närvisüsteemi normaalsele toimimisele. Vitamiin B6 aitab kaasa ka hormonaalse aktiivsuse reguleerimisele – see aitab kaasa hormoonide serotoniini ja melatoniini tootmisele, mis mõlemad on olulised terve ja rahuliku une ning ka meeleolu jaoks.

L-teaniin on aminohape, mis esineb looduslikult teelehtedes. L-teaniin võib positiivselt mõjutada peamisi neurotransmittereid (aju keemilisi sõnumitoojaid), mis on seotud stressi, une, meeleolu, keskendumise ja mäluga. L-teaniin aitab luua tasakaalu neurotransmitterite süsteemis, mille tulemuseks on liigsest stressist tulenevate vaimsete/emotsionaalsete ja füüsiliste häirete paranemine.

Melatoniin on hormoon, mida aju toodab vastuseks pimedusele. See aitab kaasa ööpäevase rütmi (looduslik, sisemine protsess, mis reguleerib une-ärkveloleku tsüklit ja kordub umbes iga 24 tunni järel) ja une ajastamisele. Melatoniin lühendab uinumise aega (kasulik toime avaldub kui 1 mg melatoniini tarbitakse vahetult enne magamaminekut). Melatoniin kergendab ka ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi (kasulik toime saavutatakse minimaalse annusega 0,5 g, mis tuleb tarbida enne magamaminekut esimesel reisipäeval ja paaril järgneval päeval pärast sihtkohta saabumist).

Une tähtsus meie organismile – Kui me magame, toimuvad olulised füüsilised ja vaimsed protsessid. Keha puhkab, säästes energiat ja vähendades vererõhku, südame löögisagedust, hingamist ja kehatemperatuuri. Kesknärvisüsteem on meie keha peamine infoväli ning selle korralikuks toimimiseks on uni äärmiselt oluline. Une ajal moodustuvad meie ajus närvirakkude (neuronite) vahel teed, mis aitavad meil meelde jätta uut õpitud teavet. Unepuudus jätab aju kurnatuks, mistõttu see ei suuda oma ülesandeid nii hästi täita.

Mõned soovitused une parandamiseks:

Püüdke hoiduda kofeiinist ja energiajookidest pärast keskpäeva või vähemalt mitu tundi enne magamaminekut.
Pidage kinni oma magamamineku graafikust – minge igal õhtul samal ajal magama ja ärgake igal hommikul samal ajal.
Tehke lõõgastavaid tegevusi, nagu lugemine, mediteerimine või vannis käimine. Püüdke vähendada ekraaniaega.
Ärge treenige magamamineku aja lähedal. Regulaarne treening on vajalik, kuid võimaluse korral vältige treenimist mõned tunnid enne magamaminekut.
Säilitage magamistoas mugav temperatuur ja hämar valguse tase.
Vähendage alkoholi tarbimist.

Mida võib unepuudus põhjustada?

Kurnab vaimseid võimeid ja emotsionaalset seisundit.
Võime tunda end kannatamatumana või kogeda sagedasi meeleolumuutuseid.
Raskendab keskendumist või uute asjade õppimist.
Võib suurendada riski krooniliste haiguste tekkeks.
Närvisüsteemi häired.
Pikem taastumisperiood haigusest.

Koostis

KOOSTISOSAD: Riisijahu, magneesium (magneesiumtsitraat), palderjani (Valeriana officinalis) juure ekstrakt 10:1, sidrunmelissi (Melissa officinalis) lehe ekstrakt 10:1, L-teaniin, vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), melatoniin, taimne pullulaan kapsel. Kogus: 90 kapslit

PÄEVANE ANNUS: 2 kapslit %NRV*
Palderjani (Valeriana officinalis) juure ekstrakt 10:1 200 mg
Sidrunmelissi (Melissa officinalis) lehe ekstrakt 10:1 200mg
L-teaniin 100 mg
Magneesium (magneesiumtsitraat) 60 mg 16%
B6 (püridoksiinvesinikkloriid) 1,4 mg 100%
Melatoniin 1 mg

Kasutamine

KUIDAS KASUTADA: Täiskasvanutel tarbida 2 kapslit koos veega vahetult enne magamaminekut. Kasutage kuni 1 kuu, vajadusel korrake kuuri. Toidulisand ei asenda mitmekülgset, tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage, kui olete mõne koostisosa suhtes ülitundlik. Ei soovitata alla 18-aastastele lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Mitte kasutada enne autorooli istumist. SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis temperatuuril 5-25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

Bränd

Vorm

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart