ICONFIT Ashwagandha (90 kapslit)

Toidulisand

13,90 

Availability: Laos

Kategooria: Silt:

Kasutage Ashwagandha jõudu.

Kapslid on formuleeritud kõrgekvaliteetse Ashwagandha ekstraktiga, mis on tuntud oma arvukate eeliste poolest. Meie Ashwagandha kapslid pakuvad terviklikku lähenemist, et toetada keha ja vaimu.

  • Stressi ja ärevuse juhtimine: Ashwagandha kapslite regulaarne tarbimine võib toetada stressi vähendamist ja ärevuse juhtimist.
  • Energia ja elujõud: Kui tunnete end väsinuna või energiapuudust, võib ashwagandha anda loomuliku energia tõuke.
  • Kognitiivne funktsioon: Ashwagandha’t on traditsiooniliselt kasutatud kognitiivsete funktsioonide – mälu ja keskendumise toetamiseks.
  • Immuunsüsteemi toetus: Ashwagandha on tuntud oma immuunsüsteemi moduleerivate omaduste poolest.
  • Füüsiline jõudlus ja taastumine: Ashwagandha’t on uuritud selle potentsiaali tõttu parandada füüsilist vastupidavust, suurendada lihasjõudu ja toetada treeningust taastumist.
  • Hormonaalne tasakaal: Ashwagandha võib aidata edendada hormonaalset tasakaalu. Seda on traditsiooniliselt kasutatud menstruatsioonihäirete ja menopausi sümptomite toetamiseks.

  • Üks purk kestab 45 päeva. Võtke 2 kapslit päevas koos veega.

KSM-66 Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) juure ekstrakt on Ashwagandha kõrge kontsentratsiooniga ja tugevatoimeline vorm. Ekstrakt on saadud Ashwagandha taime juurtest, kasutades patenteeritud ekstraheerimisprotsessi, mis tagab taime looduslike bioaktiivsete ühendite säilimise. KSM-66 Ashwagandha on leidnud tunnustust kui üks kõige põhjalikumalt uuritud ja kliiniliselt uuritud Ashwagandha ekstrakti vorme. Seda on uuritud selle arvukate tervisele kasulike omaduste tõttu, sealhulgas selle potentsiaali toetada stressi vähendamist, edendada lõõgastumist, parandada kognitiivseid funktsioone, suurendada energiataset ja toetada üldist heaolu.

Arvukad kliinilised uuringud Ashwagandha kohta :

1) Ravigrupp, kellele anti kõrge kontsentratsiooniga täisspektrilist Ashwagandha juure ekstrakti, näitas 60. päeval kõikide stressi hindamisskaalade punktide olulist vähenemist. Uuringu tulemused näitavad, et kõrge kontsentratsiooniga täisspektriline Ashwagandha juure ekstrakt parandab ohutult ja tõhusalt inimese vastupanu stressile ja parandab seeläbi enesehinnangulist elukvaliteeti.

2) Ashwagandha’t regulaarselt manustanud treeningrühmal oli oluliselt suurem lihasjõu kasv ning oluliselt suurem lihaste suuruse kasv käte ja rindkere juures. Võrreldes platseebot saanud isikutega oli Ashwagandha’t saanud isikutel ka oluliselt väiksem protsent saada treeningust põhjustatud lihaskahjustusiAshwagandhaga oli oluliselt suurem testosterooni taseme tõus ja oluliselt kõrgem keha rasvaprotsendi vähenemine. Uuringus näitas, et Ashwagandha tarbimine on seotud lihasmassi ja -jõu märkimisväärse suurenemisega.

Rohkem kliinilisi uuringuid Ashwagandha kohta leiate siit.

Koostis

KOOSTISOSAD: Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) juure pulber, KSM-66 Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) juure ekstrakt, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

PÄEVANE ANNUS: 2 kapslit
Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) juure pulber 750 mg
KSM-66 Ashwagandha (Withania somnifera L. Dunal) juure ekstrakt 12:1 250 mg

Kasutamine

KUIDAS KASUTADA: Võtke 2 kapslit päevas koos veega! Üks purk kestab 45 päeva

HOIATUSED: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi kasutamiseks lastele, rasedatele või rinnaga toitvatele naistele. Ravimite samaaegsel võtmisel konsulteerige tervishoiutöötajaga.
SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult, temperatuuril 5-25°C. 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 45 g.

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart