Küpsetussprei Või maitseline – 250 ml – OstroVit

Toidulisand

7,90 

Availability: Laos

Kategooria: Sildid: ,

Küpsetussprei Või maitseline – 250 ml – OstroVit

OstroVit Cooking Spray Butter flavoured on innovaatiline võispraeõli pihusti. Pudelis olev käepärane pihusti võisemaitsega rapsiõli sobib mitmeteks olukordadeks. Saate seda kasutada praadimiseks, grillimiseks ja küpsetamiseks. Toode võimaldab teil hõlpsalt kontrollida kasutatava õli kogust.

 

Kellele on OstroVit Cooking Spray Butter flavoured mõeldud?

OstroVit Cooking Spray Butter flavoured on suurepärane alternatiiv traditsioonilisele võile – selle maitse on võrdselt hea, kuid ei põle pannil. Toote lisarasv on igapäevase tasakaalustatud toitumise oluline osa. Selle tarbimisel suurendate selliste vitamiinide nagu A, D, E ja K omastatavust, tänu millele teie organism saab paremini töötada.

OstroVit’i võisemaitsega pihustiõli on midagi kõigi kokandushuviliste jaoks, kes armastavad või maitset ja soovivad oma tervise ja heaolu eest hoolt kanda. Täpse doseerimisega kaasas olev toode võimaldab teil rasva kogust lihtsalt vähendada. Tänu rapsiõli omaduste ja või maitse kombinatsioonile toimib pihusti suurepäraselt kõigi koostisosadega, mis sobivad võiga, näiteks munad, köögiviljad, steigid.

Vaadake, mis eristab OstroVit Cooking Spray Butter flavoured toodet:

  • LIHTNE DOOSEERIMINE – Käepärane pihusti aitab teil kontrollida kasutatava rasva kogust ja katta panni või muu poti ühtlase rasvakihiga.
  • KÕRGE TÕHUSUS – Tänu sellele, et saate kergesti kontrollida portsjonite suurust, kasutate vähem toodet ja seetõttu muutub see efektiivsemaks ja pikaks ajaks piisavaks.
  • PRAADIMISEKS, KÜPSETAMISEKS JA KÜLMATEKS ROOGADEKS – Võisemaitsega rapsiõli toimib hästi mitmesugustes olukordades, näiteks pannil praadimisel, küpsetamisel või salatite ja teiste külmade roogade valmistamisel.
  • DIEEDIL OLEVATELE INIMESTELE – Toode on mõeldud ka neile, kes kaalust alla võtavad ja peavad madala rasvasisaldusega dieeti. Lihtsa doseerimise tõttu võite olla kindel, et te ei ületa soovitatud õli tarbimist.

Koostis

Puhastatud rapsi (Brassica napus L.) õli, emulgaator: letsitiin (raps); lõhna- ja maitseaine, propellentgaas: propaan-butaan.

Rapsiõli päritolu on Euroopa Liidust.

Toiteväärtus

Toote maht: 250 ml
Portsjonit pakendis: 1000
Portsjoni suurus: 0,25 ml (1/4 pihustussekundit)

 

Toitumisalane teave Peortsionis 0.25 ml 100 ml kohta
Energia 8.3 kJ/ 2.0 kcal 3330 kJ / 810 kcal
Rasvad 0.2 g 90 g
– millest küllastunud rasvhapped 0,1 g 7,2 g
– millest monoküllastumata rasvhapped 0.1 g 54,9 g
– polüküllastumata rasvhapped 0 g 27,9 g
Süsivesikud 0 g 0 g
– millest suhkrud 0 g 0 g
Valgud 0 g 0 g
Sool 0 g 0 g

Kasutamine

Loksutage pudelit kergelt enne kasutamist. Enne toidu sisseviimist ja objekti kuumutamist pihustage õli ühe kihina umbes 20 cm kauguselt otse pannile, grillile või küpsetusplaadile.

HOIATUSED: Surve all olev konteiner: võib puruneda kuumutamisel. Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, avatud leekidest ja muudest süütamise allikatest. Suitsetamine keelatud.

Mitte pihustada avatud leegi või muu süütamise allika lähedal. Ärge torgake ega põletage, isegi pärast kasutamist.

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart