AK47 Pre-Workout

Toidulisand

25,60 

Relvastu end AK-47 Labs’i AK47 eeltreeninguga! Iga portsjon sellest eeltreeningust sisaldab 200 mg kofeiini, 500 mg tauriini ja 935 mg beet-alaniini. Lisaks sisaldab see ka hulga vitamiine, nagu C-vitamiin, B6 ja B12. C-vitamiin on kasulik kontsentratsioonivõimele, B6-vitamiin aitab kaasa heale energiavarustusele lihastes ning B12-vitamiin toetab energiataseme säilitamist. AK47 eeltreening on saadaval 5 värskes maitses, nagu näiteks roheline õun. Võta 1 portsjon umbes 15–30 minutit enne treeningut parimate tulemuste saamiseks.

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kas otsid eelseisvaks treeninguks tõsiselt energiat andvat eeltreeningut, mis tõstaks su jõudlust järgmisele tasemele? Siis võib AK-47 olla just sinu jaoks sobiv eeltreening! Kui sa tarbid AK-47 enne treeningut, hakkad sa tundma selle toimet juba 5 minutit pärast tarbimist. Tunnete energialainet ja fookuse tõusu enda üle ujumas. Sinu silmad hakkavad liikuma kiiremini. Sinu mõtted muutuvad selgemaks. Sinu süda lööb kiiremini. Sa ei suuda mõelda millestki muust, kui sellest, et minna jõusaali ja täieliku “beast mode” režiimis rassida!

Pista kõrvaklapid kõrva, keera helitugevust ja ole valmis raskusi purustama enneolematu energiaga! AK-47 tabab sind nagu kuul ajusse! Kas oled valmis seda proovima?

Koostis

Bränd

Maitse

, , , , , , , , , , ,

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart