ABE – All Black Everything

Toidulisand

30,00 

Tootekood: - Kategooria:

Applied Nutrition All Black Everything (ABE) on intelligentne ja erandlikult võimas trennieelne erguti, mis on loodud just hardcore-sportlaste vajadusi silmas pidades. Kombineerides kõiki muljetavaldavaid koostisosi ühes turvalises ja efektiivses valemis, on Applied kinnistanud endale koha treeningeelsete ergutite kategooria tipus!

PEAMISED OMADUSED

TOHUTU Stimuleeriv Toime – Kofeiini ja teakriini kogus All Black Everythingis teeb sellest tootest sobiva hardcore inimestele  – sa TUNNED selle toimet ja sa VAJAD kofeiini tolerantsi.

Suurenenud Vastupidavus – Applied Nutrition on ABE valemisse lisanud efektiivse doosi beeta-alaniini, millel on teaduslikult tõestatud korduste hulka suurendav toime.

Jõu & Suuruse Parandamine – Beeta-alaniini kõrval on naturaalsete sooritusvõimete KUNINGAKS kreatiin. Applied on kombineerinud kreatiin monohüdraadi, kreatiinetüülestri ja kreatiin HCLi, et kindlustada ABE toimimine kõigil.

Energiavitamiinid – B-grupi vitamiinid on energia ainevahetuse protsessi osad. Applied Nutrition lisas need ABE valemisse, et kindlustada sinu võimekus intensiivse trenni jaoks piisavalt kütust metaboliseerida.

Lai Maitsevalik – Tavalistest maitsetest tüdinud? Proovi “Energia” maitset, kui soovid midagi, mis võiks sulle tiivad anda või proovi värskendavat kirsikoolat – see on külmana imeline!

Sisaldab TeaCrine – TeaCrine on trennieelsete ergutite maailmas kuumim koostisosa, kuna see hoiab ära tüüpilise kofeiini tarbimisel järgnenud ÄRA KUKKUMISE. TeaCrine’i kasutades võid kasutada vähem kofeiini ja saada tugevama toime, seega ei tohiks olla üllatuseks, et leiad selle Applied Nutrition ABE trennieelses ergutis.

Loomalik Pump & Soonelisus – All Black Everything ergutisse lisatud tugeva tsitruliinmalaadi doosiga saad enda poolele turu parima pumbatuse ja vaskulaarsuse koostisosa. See võimendab su trenni, kuna transpordib toitaineid su lihastesse nii kiiresti kui võimalik.

Kellele Applied Nutrition All Black Everything (ABE) trennieelne erguti sobib?

Kui sulle meeldivad tugevad trennieelsed ergutid, siis on ABE loodud sulle – ÄRA VÕTA harjumusest topeltportsu, kui sa seda muidu teinud oled, vaid hinda oma taluvust nädala jooksul – see on nii võimas! Kui tahad RASSIDA läbi oma treeningu MASSIIVSE pumbatusega, siis vali ABE – meile Echos see meeldib ja lai maitsevalik kindlustab, et sa ei tüdine!

Millal kasutada Applied Nutrition All Black Everything (ABE) trennieelset ergutit?

Kui tarbid ABEt tühja kõhuga, siis võta see umbes 15-20 minutit enne treeningut (see mõjub KIIRESTI!) ja anna talle lisa 5-10 minutit seedimiseks kui kõht rohkem täis on.

Kes on Applied Nutrition?

Applied Nutrition UK üks tipp-toidulisanditootjatest, kelle fookus on TURVALISTEL ja EFEKTIIVSETEL valemitel – enamus tootevalikust on Informed Sporti poolt testitud või pärinevad Informed Sporti poolt testitud asutusest – need on asutused, kus kontrollitakse, et keelatud ained sinna ei pääseks. Teisisõnu, sa võid USALDADA Applied Nutritioni toodete kõrget kvaliteeti ja seda, et tooted sisaldavad TÄPSELT seda, mis pakendil kirjas.

Kasutamine: Sega 1 serveering (10,5 g) 250 ml külma veega ja tarbi 30 minutit enne treeningut. Sisaldab 200 mg kofeiini serveeringu kohta.

Koostis

Applied Nutrition ABE All Black Everything Pre-Workout – Sweatband

Kaal 0,315 kg
Maitse

, , , , , , , , , , , , , , ,

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart