ICONFIT Digestive Enzymes (60 kapslit)

Toidulisand

17,50 

Availability: Laos

Kategooria: Sildid: , ,

Toetage oma seedimist loomulikul teel.

ICONFIT DIGESTIVE ENZYMES on kvaliteetne toidulisand, mis on loodud toetama seedimist ja toitainete imendumist. See sisaldab unikaalset DigeZyme® patenteeritud segu viiest spetsiifilisest ensüümist: α-amülaas, proteaas, lipaas, tsellulaas ja laktaas. Lisaks on see rikastatud bromelaiiniga, ananassist saadud loodusliku seedeensüümiga.
See võimas kombinatsioon aitab lagundada mitmesuguseid toidukomponente, sealhulgas süsivesikuid, valke, rasvu, tselluloosi ja laktoosi, edendades tervislikku seedimist ja leevendades seedeprobleemidega seotud ebamugavustunnet.

  • α-amülaas, proteaas, lipaas, tsellulaas ja laktaas: Need ensüümid töötavad koos, et tõhusalt lagundada erinevat tüüpi makrotoitaineid, tagades optimaalse seedimise.
  • Parandatud toitainete imendumine: Aitab parandada toiteväärtust toidust, toetades üldist tervist ja elujõudu.
  • Seedimise parandamine: Kui teil esineb aeg-ajalt seedimisega seotud ebamugavusi: puhitus, gaasid, võivad ICONFIT seedeensüümid pakkuda leevendust. Hoolikalt valitud ensüümid ja bromelaiin aitavad leevendada levinud seedeprobleeme, võimaldades teil oma lemmiktoite nautida ilma ebamugavustundeta.
  • Lai toidu ühilduvus: Olgu teie dieet süsivesikute-, valkude-, rasvade- või kiudainerikas, saavad ICONFIT seedeensüümid aidata paljude erinevate toitude seedimisel. Tärkliserikastest toitudest valgurohkete söökideni.

  • Võtke 3 kapslit päevas enne sööki koos klaasi veega.

DigeZyme®

DigeZyme® on unikaalne, omavahel segatud viie spetsiifilise ensüümi kombinatsioon, α-amülaas (tärklise seedeensüüm), proteaas (valkude seedeensüüm), lipaas (rasvade seedeensüüm), tsellulaas (tselluloosi hüdrolüüsiv ensüüm) ja laktaas (laktoosi hüdrolüüsiv ensüüm). Uuri lisa SIIT. Lisateave siin.

α-Amülaas

α-Amülaas on ensüüm, mis mängib olulist rolli süsivesikute seedimisel. See lagundab keerulised tärklisemolekulid väiksemateks osadeks – maltoos ja glükoos.

Proteaas

Proteaas on võtmeensüüm, mis vastutab valkude seedimise eest. See lagundab valgud väiksemateks peptiidideks ja aminohapeteks, mida keha saab kergemini omastada ja kasutada. Proteaasi lisandina kasutades saate toetada valgurikaste toitude seedimist, tagades optimaalse toitainete imendumise ning aidates kaasa lihaste taastumisele ja kasvule.

Lipaas

Lipaas on oluline ensüüm, mis osaleb toidurasvade seedimises. See lagundab rasvad rasvhapeteks ja glütseriiniks, võimaldades nende imendumist soolestikus. Lipaasi lisamisega saate toetada toidurasvade seedimist ja kasutamist, edendades tervislikku lipiidiprofiili ja üldist seedimise heaolu.

Tsellulaas

Tsellulaas on ensüüm, mis on suunatud tselluloosile, komplekssele süsivesikule, mida leidub taimede rakuseintes. Inimesel puudub võime toota tsellulaasi looduslikult, mis raskendab kiudainerikaste toiduainete täielikku seedimist. Tsellulaasi lisamisega saate suurendada tselluloosi lagundamist, parandada seedimist ja vähendada kiudainerikka toidu tarbimisega seotud tavalisi ebamugavusi.

Laktaas

Laktaas 
on ensüüm, mis spetsiaalselt lagundab laktoosi, piimatoodetes leiduvat suhkrut. Paljud inimesed kogevad laktoositalumatust, seisundit, mida iseloomustab laktoosi ebapiisav seedimine. Laktaasi lisandina saate toetada laktoosi seedimist.

Koostis

KOOSTISOSAD: DigeZyme® ensüümikompleks (amülaas, proteaas, laktaas, lipaas, tsellulaas), bromelaiin ananassi (Ananas Comosus) viljadest, riisijahu, taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

PÄEVANE ANNUS SISALDAB: 3 kapslit (ensüümide aktiivsus*)
Amülaas 18 000 DU
Proteaas 4500 PC
Laktaas 3000 ALU
Lipaas 150 FIP
Tsellulaas 825 CU
Bromelaiin 1250 GDU

*Entsüümide aktiivsus on mõõdetud ja väljendatud ühikutes vastavalt riiklikele standarditele (FCC) taimeensüümide jaoks.

Kasutamine

KUIDAS KASUTADA: Võtke 3 kapslit päevas enne sööki koos klaasi veega.

HOIATUS: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

SÄILITAMINE:
 Hoida originaalpakendis temperatuuril 5°C kuni 25°C, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult. 60 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 30 g. DigeZyme® on Sabinsa registreeritud kaubamärk.

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart