Vitamin B Complex – 100 tablets – DY Nutrition

Toidulisand

8,60 

Laost otsas, tellimisel - Tarneajale võib lisanduda kuni 7 tööpäeva!

Vitamin B Complex on kõrge kvaliteediga toidulisand, mis sisaldab 8 B-vitamiini, mis kuuluvad B-vitamiinikompleksi hulka. B-vitamiinid (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12) esinevad peamiselt teraviljades, kaunviljades, lihas ja munades, kuid neid ei pruugi alati organism hästi omastada. Seetõttu on toidulisandi tarbimine mugav viis tagada piisav vitamiinide B saamine.

Kuigi puudused on haruldased, võivad inimesed, kellel on maksahaigused, neeruhaigused, seedetrakti- või autoimmuunhaigused, samuti suitsetajad, ülekaalulised inimesed, alkohoolikud ja rasedad naised, olla mõnede B-vitamiinide suhtes madala tasemega.

 

Kasutamine

Kasutusjuhend: Toidulisandina võtke üks tablett päevas rohke veega.

Säilitustingimused: Hoidke pudel kindlalt suletuna temperatuuril 5-30 °C. Hoidke eemal otsesest kuumusest, niiskusest ja päikesevalgusest. Ärge hoidke toodet avamise järel kauem kui 6 kuud.

Koostis

Koostisosad: Mahuained (tselluloos, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos), nikotiinamiid(Vitamiin B3), D-kaltsiumpantotenaat(Vitamiin B5), naatriumriboflaviin-5′-fosfaat(Vitamiin B2), naatrium, paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumsoolad), püridoksiinvesinikkloriid(Vitamiin B6), tiamiinvesinikkloriid(Vitamiin B1), pteroüülmonoglutamiinhape(Vitamiin B9), D-biotiin(Vitamiin B7), tsüanokobalamiin(Vitamiin B12).

Allergeeniteave: Valmistatud seadmes, kus kasutatakse piima, soja, muna ja pähkleid.

Toitainete sisaldus ühes (1) tabletis:

  • Vitamiin B1 (tiamiin) – 3,3 mg
  • Vitamiin B2 (riboflaviin) – 4,2 mg
  • Vitamiin B3 (niatsiin) – 48 mg NE* (niatsiini ekvivalent)
  • Vitamiin B5 (pantoteenhape) – 18 mg
  • Vitamiin B6 (püridoksiin) – 4,2 mg
  • Foolhape (B9) – 600 μg (mikrogrammi)
  • Vitamiin B12 (kobalamiin) – 7,5 μg (mikrogrammi)
  • Biotiin – 150 μg (mikrogrammi)

Vitamiinide kogus ühes(1) tabletis on 300% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule (NRV)

Portsjonisuurus: 1 tablett

Netokaal: 30 g.

Netokogus: 100 tabletti

Bränd

Vorm

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart