WILDBEAST® Testobooster 180 Caps – 30 SERVING

Toidulisand

35,00 

Laost otsas, tellimisel - Tarneajale võib lisanduda kuni 7 tööpäeva!

Wild Beast Zoomad Labsist on kõik-ühes valem loomuliku testosterooni tootmise suurendamiseks. See sisaldab parimaid looduslikke ekstrakte ja mineraale, et aidata teil suurendada lihasmassi, parandada ainevahetust ja säilitada luutihedust. Wild Beast ühendab aktiivseid koostisosi nagu asparagiinhape, fenugreek, Tribulus, avena sativa ja Peruu ženšenn, et stimuleerida loomulikku testosterooni tootmist, suurendada libiidot ja seksuaalaktiivsust ning anda treeningutel rohkem jõudu. Wild Beasti abil saate kiiresti tagasi tippu!

Wild Beast ehk Potenciator, Zoomad Labsi toodetav kõik-ühes valem parimate aktiivsete koostisosadega, mis suurendavad loomuliku testosterooni tootmist. See valem sobib ainult metsloomadele!

Optimaalne testosterooni tase on tervisliku seksuaalelu ja lihaste kasvu säilitamise võti. See aitab ka rasvade ainevahetuses, säilitab luutiheduse ja suurendab üldist õnnetunnet.

Kui tunnete end nõrgana, võib see olla madala testosteroonitaseme tõttu. Testosterooni tootmist võivad mõjutada vanus, stress, haigused ja farmatseutiliste toodete kasutamine.

Saage kiiresti tagasi tippu Wild Beast’iga!

Wild Beast ühendab parimad looduslikud ekstraktid ja mineraalid optimaalsetes annustes, et aidata suurendada enda endogeenset tootmist. Teil on palju võita ja mitte midagi kaotada!

3 g asparagiinhapet stimuleerivad LH ja GH sekretsiooni, suurendades testosterooni tootmist munandites ja suurendades seeläbi libiidot ja seksuaalset aktiivsust.

Wild Beast sisaldab ka 1,5 g 50% saponiinidega fenugreekit ja 1,5 g 90% saponiinidega Tribulust – mõlemad aktiivsed koostisosad kõrgeima võimaliku saponiinide kontsentratsiooniga – kuid mida see tähendab?

See tähendab suuremat loomuliku testosterooni tootmist, rohkem lihasmassi kasvu, kõrgemaid dopamiini ja adrenaliini tasemeid, paremat suhkru metabolismi, kõrgemat insuliinitundlikkust ja suurenenud androgeenseid efekte. Kõik kokku tähendab rohkem võimsust, mis ei jää märkamatuks… ja mitte ainult treenimisel.

175 mg avena sativa 10:1 ekstrakti ja 200 mg Peruu ženšenni 10:1 ekstrakti, millel mõlemal on tugevad afrodisiaakumipropertsiidid, tähendavad, et Wild Beast’iga kavatsete kindlasti julge sammu astuda.

Täielik ZMA kompleks stimuleerib ka endogeense testosterooni tootmist.

Zoomad Labsis ei jää teil muud üle, kui olla tugev… tere tulemast meie loomaaeda!

Koostis

Bränd

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. See toidulisand ei ole mõeldud mitmekesise toitumise asendajaks. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Shopping Cart